Jabra Evolve2 40 Pouch
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14301-49
- EAN: 5706991023398 30706487020647
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Evolve2 40 Pouch - Black 10pcs *EOL* |
GN21-1634 | |||
|
EVOLVE2 40 POUCH 10PCS BLACK View on Nimans |
67154 | |||
|
Evolve2 40 Pouch, 10pcs lck |
14301-49 | |||
|
EVOLVE2 40 POUCH BLACK PK10 |
JAB02339 | |||
|
EVOLVE2 40 POUCH BLACK PK10 |
JAB02339 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 755 hours ago | £122.53 | |
| Amazon | New | 755 hours ago | £100.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Case |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Evolve2 40 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Case |
| Package weight | 505 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Evolve2 40 |
| Harmonized System (HS) code | 85299040 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 505 g |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 100 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 505 g |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 100 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 455 mm |
| Master (outer) case length | 465 mm |
| Master (outer) case height | 177 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.64 kg |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85299040 |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |