Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Poly IP Ceiling Mic Array, White, for G7500 codecs only (HP|Poly) |
875S1AA | |||
|
POLY ICMA View on Xvantage |
CJ14653 | |||
|
POLY IP CEILING MICROPHONE ARRAY View on Webshop |
875S1AA | |||
|
Poly IP Ceiling Microphone Array - Microphone - for Poly G7500; Poly Telehealth Station G7500 |
W128770111 | |||
|
IP Ceiling Microphone |
2215-85360-001 | |||
|
IP Ceiling Microphone rry |
875S1AA | |||
|
Poly IP Ceiling Microphone Array - mik |
513302 | |||
| Ingram Micro CS |
POLY ICMA |
CJ14653 | |||
|
IP Ceiling Microphone - microphone |
STD10024652 | |||
|
Poly IP Ceiling Microphone Array - Microphone - for Poly G7500, Poly Telehealth Station G7500 |
STD10230780 | |||
|
Poly IP Ceiling Microphone Array - Microphone - for Poly G7500, Poly Telehealth Station G7500 View on InTouch |
9028423 | |||
|
(Polycom) IP Ceiling Microphone Array for G7500 |
2215-85360-001 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £874.63 |
Related Products
Reasons To Buy
Award-winning technology
Makes full use of Poly’s digital microphone and Acoustic Fence technology.
Superior audio pickup
Adjustable drop height provides extraordinary voice pickup from anywhere in the room.
Superb room coverage
360-degree coverage from three cardioid elements can handle a room up to 1,200 square feet with three arrays.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Ports & interfaces | |
| Connectivity technology | Wired |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Country of origin | Thailand |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |