Fellowes Premium Mousepad - Black
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 58024
- EAN: 0077511580246 0999554341830 74 ...4341830 7478789944007 0805100130905 7744771072141 7387809010533 0804904080669 5147841742531 0642125307208 7755774228718 0804993435050 7197199998485 4139052066064 0728131154583 0799916398423 0775115802466 7487993715327 0021111727037 6213759756522 5775005841143 0809099052941 0799198850794 0809186251691 7123290445399 4055325889621 0806791973369 5554442314881 8431330819833 9174249805687 0778888675008 0638865605964 0962327015801 5554442419845 0800011215147 1320010242122 5147841667193 7987987961100 0636123793613 0808113965427 5436639835945 0799198911792 5112788154723 5481123032805 0801593172057 0809185795189 0858399231488 0804066550925 5775885632008 0755034045670 0999994544464 5596692010830 0080850204209 7044447846633 0640026181965 0799198991725 6935743273166 0801049922960 0999994373859 9082014023238 8536692501225 0807030475675 0809385646427 0795467414292 0638084628133 0823019585920 0809301955329more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Premium Mouse Pad - Black Pack of 6 |
31457J | |||
|
Premium Mouse Pad - Black Pack of 6 |
31457J | |||
|
Medium Mousepad-Black |
58024 | |||
|
|
Medium Mousepad-Black |
58024 | |||
|
Premium Mousepd - lck |
58024 | |||
|
58024 Black mouse pad |
227603 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £9.99 | ||
| Amazon | New | £12.90 | ||
| Amazon | New | £11.80 | ||
| Amazon | New | £10.88 |
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | |
| Material | Polyester, Rubber |
| Technical details | |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Design | |
| Gaming mouse pad | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Polyester, Rubber |
| Product colour | Black |
| Performance | |
| Gaming mouse pad | No |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Polyester, Rubber |
| Product colour | Black |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | -232 mm |
| Depth | 199 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Weight | 80 g |
| Sustainability | |
| Recycled package material | Yes |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |