DICOTA Value Toploading Kit
- Brand: Dicota
- Category:
- SKU: D30805-V1
- EAN: 7640158660140 5054629400005
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £21.20 | ||
| Amazon | New | £21.28 | ||
| Amazon | New | £22.95 | ||
| Amazon | New | £26.96 | ||
| Amazon | New | £33.76 | ||
| Amazon | New | £27.55 | ||
| Amazon | New | £24.95 | ||
| Amazon | New | £23.97 | ||
| Amazon | New | £23.27 |
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Width | 410 mm |
| Weight | 500 g |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 380 x 265 x 40 mm |
| Height | 70 mm |
| Depth | 295 mm |
| Minimum screen size | 35.6 cm (14") |
| Features | |
| Product main colour | Black |
| Case type | Messenger case |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Shoulder strap | Yes |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Mouse included | Yes |
| Design | |
| Case type | Messenger case |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Shoulder strap | Yes |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Packaging content | |
| Mouse included | Yes |
| Technical details | |
| Material | Polyester |
| Shoulder strap | Yes |
| Case type | Messenger case |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging data | |
| Mouse included | Yes |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Minimum screen size | 35.6 cm (14") |