CoreParts ML12299 projector lamp 200 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML12299
- EAN: 5711045580376
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10096 hours ago | £194.40 | |
| Amazon | New | 10096 hours ago | £202.99 | |
| Amazon | New | 10096 hours ago | £201.24 | |
| Amazon | New | 10096 hours ago | £274.89 | |
| Amazon | New | 10096 hours ago | £202.03 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | NEC M300WS, M350XS, M420XM, M420X, VP350W, P420X |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 250 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 350 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | NEC M300WS, M350XS, M420XM, M420X, VP350W, P420X |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 350 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |