CoreParts ML11179 projector lamp 170 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML11179
- EAN: 5704327611301
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £216.51 | ||
| Amazon | New | £130.15 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 170 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 170 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | EMP-62, EMP-62C, EMP-63, EMP-76C, EMP-82, EMP-X3 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 160 mm |
| Weight | 70 g |
| Package width | 133 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package weight | 166 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EMP-62, EMP-62C, EMP-63, EMP-76C, EMP-82, EMP-X3 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 133 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package weight | 166 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |