Xerox 013R00689 Drum kit black, 125K pages for Xerox C 310
- Brand: Xerox
- Category:
- SKU: 013R00689
- EAN: 0095205068665
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
C310 BLACK IMAGING UNIT (125000 View on Xvantage |
CD46845 | |||
|
|
C310 BLACK IMAGING UNIT (125000 |
CD46845 | |||
|
- Black - original - printer imaging kit - for Xerox C310/DNI, C310/DNIM, C310V_DNI, C310V_DNIUK, C315/DNI, C315V_DNI, C315V_DNIUK View on InTouch |
7223321 | |||
|
C310 BLACK IMAGING UNIT (125K YIELD) View on Webshop |
013R00689 | |||
|
- Black - original - printer imaging kit - for Xerox C310/DNI, C310/DNIM, C310V_DNI, C310V_DNIUK, C315/DNI, C315V_DNI, C315V_DNIUK |
7223321 | |||
|
C310 lck Imging Uni |
013R00689 | |||
|
BILDTROMMEL SCHWARZ F. C310 CA. 125.000 S. |
013R00689 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £187.62 | ||
| Amazon | New | £177.38 | ||
| Amazon | New | £191.37 | ||
| Amazon | New | £177.38 | ||
| Currys Business | Xerox - black - original - printer imaging kit | New | 4 hours ago | £154.78 |
Related Products
Description
Compatible Printers: Xerox C 310, Xerox C 315, Xerox C 310 Series
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Black toner page yield | 125000 pages |
| Compatibility | Xerox C310 Colour Printer Xerox C315 Colour Multifunction Printer |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Printing colours | Black |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 547 mm |
| Package weight | 2.47 kg |
| Package width | 390 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 331 mm |
| Print quality | |
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 547 mm |
| Package weight | 2.47 kg |
| Package width | 390 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 331 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 389.9 x 547.1 x 331 mm (15.3 x 21.5 x 13") |
| Package weight (imperial) | 2.47 kg (5.44 lbs) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Package type | Box |
| Package dimensions (W x D x H) | 389.9 x 547.1 x 331 mm (15.3 x 21.5 x 13") |
| Country of origin | China |
| Package weight (imperial) | 2.47 kg (5.44 lbs) |
| Compatibility | Xerox C310 Colour Printer Xerox C315 Colour Multifunction Printer |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Package dimensions (W x D x H) | 389.9 x 547.1 x 331 mm (15.3 x 21.5 x 13") |
| Package weight (imperial) | 2.47 kg (5.44 lbs) |