SmallHd PWR-ADP-DCA5 power adapter/inverter Indoor Black
- Brand: SmallHD
- Category:
- SKU: PWR-ADP-DCA5
- EAN: 0857497005830
Offer details
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 6 - 30 V |
| Output voltage | 6.4 V |
| Output current | 2.5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Monitor |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 6 - 30 V |
| Output voltage | 6.4 V |
| Output current | 2.5 A |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Monitor |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 39.69 g |
| Width | 38.1 mm |
| Depth | 25.4 mm |
| Height | 57.1 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 45.36 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |