| Features |
|---|
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | Shuttle XPC slim Barebones: DS20U, DS20U3, DS20U5, DS20U7, DL20N, DL20N6, DL20V2, DL20N6V2, DH02Ux, DH32U, DH320U5, DH610(S), DH670, DS67Ux, DS68U, DS77Ux, DS10Ux, DX30, DL10J,DS61, DS81(L), DH110(SE), DH170, DQ170, DH270, DH310(S)(V2), DH310S, DH370, DH410(S), DH470, DS47, DS407(T), DS437(T), DS57Ux |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 73269098 |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions |
|---|
| Width | 483 mm |
| Height | 89 mm |
| Depth | 1 mm |
| Packaging content |
|---|
| Screws included | Yes |
| Technical details |
|---|
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | Shuttle XPC slim Barebones: DS20U, DS20U3, DS20U5, DS20U7, DL20N, DL20N6, DL20V2, DL20N6V2, DH02Ux, DH32U, DH320U5, DH610(S), DH670, DS67Ux, DS68U, DS77Ux, DS10Ux, DX30, DL10J,DS61, DS81(L), DH110(SE), DH170, DQ170, DH270, DH310(S)(V2), DH310S, DH370, DH410(S), DH470, DS47, DS407(T), DS437(T), DS57Ux |
| Colour |
|---|
| Product colour | Black |
| Logistics data |
|---|
| Harmonized System (HS) code | 73269098 |