Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £12.70 | ||
| Amazon | New | £12.75 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Stroke width (max) | 2 mm |
| Writing colours | Multi |
| Product colour | Multicolour |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 208 g |
| Package width | 109 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 139 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
| Writing colours | Multi |
| Colour | |
| Product colour | Multicolour |
| Packaging data | |
| Package weight | 208 g |
| Package width | 109 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 139 mm |