Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 7139 hours ago | £19.86 | |
| Amazon | New | 7139 hours ago | £14.57 | |
| Amazon | New | 7139 hours ago | £18.84 | |
| Amazon | New | 7139 hours ago | £24.49 | |
| Amazon | New | 7139 hours ago | £14.57 | |
| Amazon | New | 7139 hours ago | £27.90 | |
| Amazon | New | 7139 hours ago | £21.00 | |
| Amazon | New | £21.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Stainless steel |
| Type | Staples pack |
| Stapling capacity | 90 sheets |
| Gauge | 9/12 |
| Type of staple | 9/12 |
| Capacity | 5000 staples |
| Staple leg length | 1.2 cm |
| Weight & dimensions | |
| Width | 70 mm |
| Height | 78 mm |
| Weight | 510 g |
| Technical details | |
| Width | 70 mm |
| Product colour | Stainless steel |
| Type | Staples pack |
| Stapling capacity | 90 sheets |
| Gauge | 9/12 |
| Type of staple | 9/12 |
| Capacity | 5000 staples |
| Staple leg length | 1.2 cm |
| Other features | |
| Staple leg length | 1.2 cm |