Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £5.06 | ||
| Amazon | New | £8.94 | ||
| Amazon | New | £5.06 | ||
| Amazon | New | £7.04 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Metallic |
| Gauge | 23/17 |
| Type of staple | 23/17 |
| Material | Galvanized metal |
| Capacity | 1000 staples |
| Staple leg length | 1.7 cm |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 71 mm |
| Package width | 21 mm |
| Package height | 77 mm |
| Technical details | |
| Package depth | 71 mm |
| Product colour | Metallic |
| Gauge | 23/17 |
| Package width | 21 mm |
| Package height | 77 mm |
| Type of staple | 23/17 |
| Material | Galvanized metal |
| Capacity | 1000 staples |
| Staple leg length | 1.7 cm |
| Packaging data | |
| Package depth | 71 mm |
| Package width | 21 mm |
| Package height | 77 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1000 pc(s) |
| Other features | |
| Staple leg length | 1.7 cm |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1000 pc(s) |