Rapid Punching cutters HDC150 Pack of 2 pieces
- Brand: Rapid
- Category:
- SKU: 23000900
- EAN: 7313460009005
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 13805 hours ago | £48.68 | |
| Amazon | New | £59.99 | ||
| Amazon | New | 13805 hours ago | £48.68 | |
| Amazon | New | 13781 hours ago | £49.88 | |
| Amazon | New | 13805 hours ago | £48.68 | |
| Amazon | New | £54.76 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | A6 Portrait/A3 Landcape |
| Guide bar | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Material | Metal |
| Punch holes quantity | 2 |
| Punch distance | 8 cm |
| Punch capacity | 150 sheets |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 192 mm |
| Depth | 204 mm |
| Height | 387 mm |
| Weight | 20 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Material | Metal |
| Punch holes quantity | 2 |
| Punch distance | 8 cm |
| Punch capacity | 150 sheets |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |