RAM Mounts Tough-Tray Spring Loaded Laptop Holder
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-234-3
- EAN: 0793442023439 0069060195088 08 ...0195088 0850902077187 0888063969751 7934420234390 0999992049695more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £103.45 |
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Laptop |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size compatibility | 43.2 cm (17") |
| Built-in charger | No |
| Technical details | |
| Mobile device type | Laptop |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Built-in charger | No |
| Maximum screen size compatibility | 43.2 cm (17") |
| System requirements | |
| Maximum screen size compatibility | 43.2 cm (17") |
| Power | |
| Built-in charger | No |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 254 mm |
| Height | 54 mm |
| Weight | 1.25 kg |