RAM Mounts RAM Power-Grip Universal Scanner Gun Holder
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAP-396U
- EAN: 7934429423030
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £38.15 | ||
| Amazon | New | £38.15 | ||
| Amazon | New | £37.50 | ||
| Amazon | New | £37.50 |
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Barcode scanner |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Car |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Ergonomics | |
| Built-in charger | No |
| Technical details | |
| Mobile device type | Barcode scanner |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Car |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Built-in charger | No |
| Power | |
| Power source type | Not supported |
| Built-in charger | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 88.1 mm |
| Depth | 54.9 mm |
| Height | 124 mm |