RAM Mounts Power-Grip XL Universal Scanner Gun Holder
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAP-450U
- EAN: 0793442007873
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £60.79 |
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Barcode scanner |
| Compatibility | Large Scanner Guns Cognex MX-1502 Cognex MX-1000 Datalogic Falcon X4 Honeywell CK75 Zebra MC9190-G Zebra MC9200 |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Ergonomics | |
| Built-in charger | No |
| Technical details | |
| Mobile device type | Barcode scanner |
| Compatibility | Large Scanner Guns Cognex MX-1502 Cognex MX-1000 Datalogic Falcon X4 Honeywell CK75 Zebra MC9190-G Zebra MC9200 |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Built-in charger | No |
| Power | |
| Power source type | Not supported |
| Built-in charger | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 100.6 mm |
| Depth | 67.6 mm |
| Height | 188.7 mm |