Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £77.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Case type | Briefcase/classic case |
| Number of compartments | 1 |
| Material | Composite |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Inner width | 250.8 mm |
| Inner depth | 308 mm |
| Inner height | 3.59 cm |
| Packaging data | |
| Shoulder strap | No |