RAM Mounts GDS Locking Vehicle Dock for Samsung Galaxy Tab S4 10.5"
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCKL-V2-SAM41U
- EAN: 0793442007590
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £205.46 |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Tablet |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy Tab S4 10.5" with IntelliSkin |
| Product colour | Black, Green |
| Material | Composite |
| Design | |
| Product colour | Black, Green |
| Material | Composite |
| Power | |
| DC input voltage | 5 - 12 V |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Maximum current | 2 A |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |