RAM Mounts GDS Desktop Dock for IntelliSkin Products
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCK-D2U
- EAN: 0793442949517
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £46.52 |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Tablet/Smartphone |
| Brand compatibility | Any brand |
| Product colour | Black |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Docking connector type | Micro-USB |
| Bluetooth | No |
| Audio output | No |
| HDMI | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 76 mm |
| Depth | 76 mm |
| Height | 51 mm |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |