RAM Mounts GDS Desktop Dock Pro for IntelliSkin Products
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCK-D1U
- EAN: 0793442947063
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £96.51 |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Tablet/Smartphone |
| Brand compatibility | Any brand |
| Product colour | Black |
| Power | |
| DC input voltage | 5 - 12 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 117.5 mm |
| Depth | 117.5 mm |
| Height | 76.2 mm |
| Weight | 1.05 kg |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Maximum current | 2 A |