RAM Mounts Drop-N-Lock Scanner Gun Holder
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAP-317U
- EAN: 0793442003172
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £34.95 | ||
| Amazon | New | £34.95 |
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Device mount type | Lean-on |
| Mobile device type | Barcode scanner |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Ergonomics | |
| Maximum device width | 3.7 cm |
| Maximum device depth | 6.35 cm |
| Maximum device height | 13 cm |
| Built-in charger | No |
| Technical details | |
| Mobile device type | Barcode scanner |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Maximum device width | 3.7 cm |
| Maximum device depth | 6.35 cm |
| Maximum device height | 13 cm |
| Built-in charger | No |
| System requirements | |
| Maximum device width | 3.7 cm |
| Maximum device depth | 6.35 cm |
| Maximum device height | 13 cm |
| Power | |
| Power source type | Not supported |
| Built-in charger | No |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 250 g |