RAM Mounts Double Ball Mount with 75x75mm VESA Plate
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-101U-2461
- EAN: 0793442902888 0888063549533 79 ...3549533 7934429028884more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £59.99 | ||
| Amazon | New | £59.99 | ||
| Amazon | New | £59.99 | ||
| Amazon | New | £59.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity | 1.8 kg |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Ball diameter | 3.81 cm |
| Other features | |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 589 g |
| Height | 186.7 mm |