Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TONER B401 (2.5K) |
44992402 | |||
|
oner lck High Cpciy |
44992402 | |||
|
Black Toner Cartridge 2.5K pages - 44992402 |
OK44992402 | |||
|
- sort - original - tonerpatron |
329009 | |||
|
Black Toner |
44992402 | |||
|
- black - original - toner cartridge |
STD10090208 | |||
|
44992402 |
44992402 | |||
|
Genuine Oki 44992402 High Capacity Black Toner Cartridge |
OKI 44992402|TONER | |||
|
44992402 Black Toner |
44992402 | |||
|
TONER-B401/MB441/451-2.5KB401, MB441/451 |
OKI44992402 | |||
|
TONER CART HY BLACK 44992402 |
OK05538 | |||
|
TONER CART HY BLACK 44992402 |
OK05538 | |||
|
TONER B401 (2.5K) View on Webshop |
44992402 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 1652 hours ago | £118.37 | |
| Amazon | New | £126.30 | ||
| Currys Business | OKI - black - original - toner cartridge | New | £111.58 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI B 401 DN, OKI MB 451 dnw, OKI MB 441, OKI B 401 D, OKI MB 451 dn, OKI MB 451, OKI MB 450 Series, OKI MB 451 w
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Black toner page yield | 2500 pages |
| Compatibility | B401/MB441/MB451 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Product colour | Grey |
| Colour | No |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 360 g |
| Package width | 300 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 93 mm |
| Print quality | |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 360 g |
| Package width | 300 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 93 mm |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Package type | Box |
| Colour | No |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | B401/MB441/MB451 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Colour | No |
| Product colour | Grey |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |