OKI 44844505 Toner-kit yellow, 10K pages for OKI C 841
- Brand: OKI
- Category:
- SKU: 44844505
- EAN: 5031713053798 5031713053873 40 ...3053873 4052305760123 4053162980167 4052714613393 5054629300411 4052714613539 4052714612754 4052714613256 4052714613867 4054779166111 3663341835075 3663341835105 0723521713395 5053676891897 4250354676116 4052714612662more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
oner Yellow |
44844505 | |||
|
Yellow Toner Cartridge 10K pages - 44844505 |
OK44844505 | |||
|
- gul - original - tonerpatron |
295606 | |||
|
Yellow Toner |
44844505 | |||
|
- yellow - original - toner cartridge |
STD10090201 | |||
|
44844505 |
44844505 | |||
|
Geniune Oki 44844505 Toner Cartridge - Yellow |
Oki 44844505|TONER | |||
|
TONER-YELLOW-C831/841/C831DM-10K |
OKI44844505 | |||
|
C831 841 TONER YELLOW |
OK05379 | |||
|
C831 841 TONER YELLOW |
OK05379 | |||
|
YELL TONER C831 (10K) View on Webshop |
44844505 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £283.70 | ||
| Amazon | New | £232.65 | ||
| Amazon | New | £242.63 | ||
| Amazon | New | £235.01 | ||
| Amazon | New | £247.20 | ||
| Amazon | New | £232.18 | ||
| Amazon | New | £222.34 | ||
| Amazon | New | £227.29 | ||
| Amazon | New | £188.99 | ||
| Amazon | New | £260.75 | ||
| Amazon | New | £312.64 | ||
| Currys Business | OKI - yellow - original - toner cartridge | New | £323.98 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI C 831 DM, OKI C 841 DN, OKI C 841 N, OKI C 831 N, OKI C 831 CDTN, OKI C 831 Series, OKI C 831 DN, OKI C 841 CDTN
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Colour toner page yield | 10000 pages |
| Compatibility | C831/C841 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Product colour | Grey |
| Colour | Yes |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 70 mm |
| Package weight | 750 g |
| Package width | 442 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 146 mm |
| Print quality | |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Packaging data | |
| Package depth | 70 mm |
| Package weight | 750 g |
| Package width | 442 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 146 mm |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Package type | Box |
| Colour | Yes |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | C831/C841 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Colour | Yes |
| Product colour | Grey |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |