OKI 44574802 Toner-kit high-capacity, 7K pages ISO/IEC 19752 for OKI B 431/MB 471/MB 491
- Brand: OKI
- Category:
- SKU: 44574802
- EAN: 5031713048701 5031713048718 50 ...3048718 5054565300032 4053162979987 4056104913759 4057032156362 4056104913254 4052714611672 4052714961333 4052714961289 4054779008589 2092014033516 4250354601668more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
oner lck M 461/471 |
44574802 | |||
|
Black Toner Cartridge 7K pages - 44574802 |
OK44574802 | |||
|
- sort - original - tonerpatron |
323851 | |||
|
Black Toner - 7k |
44574802 | |||
|
- black - original - toner cartridge |
STD10090198 | |||
|
44574802 Black Toner |
44574802 | |||
|
TONER-B431/MB461/71/91-7KB431, MB461/471/491 |
OKI44574802 | |||
|
TONER CART HY BLACK 44574802 |
OK04870 | |||
|
TONER CART HY BLACK 44574802 |
OK04870 | |||
|
TONER B431 (7K) View on Webshop |
44574802 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £160.64 | ||
| Amazon | New | £189.99 | ||
| Amazon | New | £209.25 | ||
| Amazon | New | £219.14 | ||
| Amazon | New | £175.54 | ||
| Amazon | New | £183.79 | ||
| Amazon | New | £169.93 | ||
| Amazon | New | £129.98 | ||
| Amazon | New | £149.91 | ||
| Amazon | New | £174.81 | ||
| Amazon | New | £171.01 | ||
| Amazon | New | £200.06 | ||
| Amazon | New | £129.98 | ||
| Amazon | New | £174.08 | ||
| Amazon | New | £165.99 | ||
| Amazon | New | £259.29 | ||
| Currys Business | OKI - black - original - toner cartridge | New | £182.38 |
Related Products
Description
7,000 pages
For: MB461, 471, 491
Compatible Printers: OKI MB 491 Plus, OKI MB 471 w, OKI MB 491, OKI B 431 DN, OKI MB 461, OKI MB 491 Plus LP, OKI MB 471, OKI B 431 D, OKI B 431 DN plus
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Black toner page yield | 7000 pages |
| Compatibility | MB461, 471, 491 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 480 g |
| Package width | 300 mm |
| Package height | 93 mm |
| Print quality | |
| Printing colours | Black |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Product colour | Black |
| Compatibility | MB461, 471, 491 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 480 g |
| Package width | 300 mm |
| Package height | 93 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Product colour | Black |