OKI 44574702 Toner-kit, 3K pages ISO/IEC 19752 for OKI B 411/431/MB 471/MB 491
- Brand: OKI
- Category:
- SKU: 44574702
- EAN: 5031713048688 5031713048695 50 ...3048695 5052584339675 4250563109337more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
OEM OKI 44574702 Black 3000 Pages Original Toner |
OOKI44574702 | |||
|
oner lck |
44574702 | |||
|
Black Toner Cartridge 3K pages - 44574702 |
OK44574702 | |||
|
- sort - original - tonerpatron |
233244 | |||
|
Black Toner |
44574702 | |||
|
- black - original - toner cartridge |
STD10089939 | |||
|
44574702 |
44574702 | |||
|
44574702 Black Toner |
44574702 | |||
|
TONER B411/431/MB461/71/91-3K |
OKI44574702 | |||
|
B411/431 TONER CARTRIDGE 3K BLK |
OK04868 | |||
|
B411/431 TONER CARTRIDGE 3K BLK |
OK04868 | |||
|
TONER B411/B431 (3K) View on Webshop |
44574702 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 261 hours ago | £124.52 | |
| Currys Business | OKI - black - original - toner cartridge | New | 355 hours ago | £107.98 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI B 411 D, OKI B 431 DN, OKI B 431 DN plus, OKI B 411 DN, OKI MB 491, OKI MB 471 w, OKI MB 461, OKI MB 491 Plus, OKI B 431 D, OKI MB 471, OKI MB 491 Plus LP
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Compatibility | B411, B411, MB461, MB471, MB491 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | OKI |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 360 g |
| Package width | 300 mm |
| Package height | 93 mm |
| Print quality | |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 360 g |
| Package width | 300 mm |
| Package height | 93 mm |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Brand compatibility | OKI |
| Compatibility | B411, B411, MB461, MB471, MB491 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |