OKI 43979102 Toner-kit, 3.5K pages ISO/IEC 19752 for OKI B 410/430/440/MB 480
- Brand: OKI
- Category:
- SKU: 43979102
- EAN: 5031713042327 5031713042754 50 ...3042754 5031713042341 5051395818591 5054484118800 5053973898551 5054629086100 7092014033207 4250354649882 4053617044154 8411300025310 5031713042334more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
BLACK TONER 3.5K |
43979102 | |||
|
oner lck |
43979102 | |||
|
- sort - original - tonerpatron |
232506 | |||
|
Black toner Cartidge |
43979102 | |||
|
- black - original - toner cartridge |
STD10089768 | |||
|
43979102 |
43979102 | |||
|
TON-B41/3/40-3.5KB410/430/440, MB460/470/480 |
OKI43979102 | |||
|
B410 LASER TONER BLACK 3.5K |
OK04232 | |||
|
B410 LASER TONER BLACK 3.5K |
OK04232 | |||
|
BLACK TONER 3.5K View on Webshop |
43979102 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £140.66 | ||
| Currys Business | OKI - black - original - toner cartridge | New | £112.78 | |
| Currys Business | OKI - black - original - toner cartridge | New | £112.78 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI B 410 D, OKI MB 460, OKI B 430 D, OKI B 400, OKI B 440 DN, OKI MB 470, OKI B 430 DN, OKI B 410 DN, OKI MB 460 L, OKI B 410, OKI MB 480, OKI B 420 DN
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Black toner page yield | 3500 pages |
| Compatibility | B410, B430, B440 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | OKI |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 3500 pages |
| Weight & dimensions | |
| Width | 262 mm |
| Depth | 47 mm |
| Height | 46 mm |
| Package depth | 47 mm |
| Weight | 185 g |
| Package width | 262 mm |
| Package height | 46 mm |
| Print quality | |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 3500 pages |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Brand compatibility | OKI |
| Compatibility | B410, B430, B440 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package depth | 47 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package height | 46 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |