Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Drum Uni lck |
43870024 | |||
|
OKI DRUM C5850/5950//MC560N/ 560DN BLACK (43870024) |
43870024 | |||
|
- sort - original - tromlekit |
324124 | |||
|
43870024 C5850 Black Image Drum 20K (A) |
OKI-43870024 | |||
|
Geniune Oki 43870024 Imaging drum - Black |
OKI 43870024|TONER | |||
|
EP-CART-BLACK-C5850/5950C5850/5950, MC560 |
OKI43870024 | |||
|
C5850/5950 BLACK EP CART View on Webshop |
43870024 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £118.90 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI C 5950 DN, OKI C 5950 N, OKI C 5850 N, OKI MC 560 DN, OKI MC 560 N, OKI MC 560 Plus, OKI C 5950 Series, OKI C 5950, OKI C 5850 DN, OKI C 6150 Series, OKI C 5950 CDTN, OKI C 5850, OKI C 5850 Series, OKI C 5950 DTN
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 2000 pages |
| Type | Original |
| Page yield | 20000 pages |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Compatibility | OKI MC560, MC560dn, C5850, C560N, C560DN, C5750DN |
| Technical details | |
| Page yield | 20000 pages |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 2000 pages |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package width | 372 mm |
| Package depth | 149 mm |
| Package height | 231 mm |
| Package weight | 1.31 kg |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 372 mm |
| Package depth | 149 mm |
| Package height | 231 mm |
| Package weight | 1.31 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 2000 pages |