Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £4.98 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Low odour | Yes |
| Suitable for materials | Enamel, Stainless steel |
| Housing shape | Round |
| Tip type | Bullet tip |
| Point type | Fine |
| Writing colours | White |
| Product colour | White |
| Recommended age group | Adult/Child |
| Suggested gender | Unisex |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 10 g |
| Width | 12 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 16 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Technical details | |
| Tip type | Bullet tip |
| Point type | Fine |
| Writing colours | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Weight | 10 g |