Nobo Premium Plus Cork Lockable Notice Board Sliding Door 12xA4
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902574
- EAN: 5028252063739
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £736.31 | ||
| Amazon | New | £396.00 | ||
| Amazon | New | £442.74 | ||
| Amazon | New | £565.16 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Silver |
| Surface material | Cork |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1040 mm |
| Height | 1040 mm |
| Package width | 1200 mm |
| Package height | 1080 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 1200 mm |
| Package height | 1080 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Silver |
| Surface material | Cork |