Nobo Magnetic Whiteboard Magnets 10 pack 38mm Coloured Magnets
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915316
- EAN: 5028252611381
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board magnet |
| Magnetic | Yes |
| Product colour | Yellow |
| Weight & dimensions | |
| Width | 38 mm |
| Package width | 20 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package depth | 38 mm |
| Package weight | 420 g |
| Packaging data | |
| Package width | 20 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package depth | 38 mm |
| Package weight | 420 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board magnet |
| Package width | 20 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package depth | 38 mm |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Product colour | Yellow |