Nobo Magnetic Whiteboard Magnets 10 pack 38mm Coloured Magnets
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915313
- EAN: 5028252611350
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board magnet |
| Magnetic | Yes |
| Product colour | Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width | 38 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 280 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board magnet |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Product colour | Blue |