Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £16.21 | ||
| Amazon | New | £11.65 | ||
| Amazon | New | £21.07 | ||
| Amazon | New | £16.64 | ||
| Amazon | New | £23.11 | ||
| Amazon | New | £20.56 | ||
| Amazon | New | £18.98 | ||
| Amazon | New | £11.64 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 390 g |
| Width | 10 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package depth | 16 mm |
| Package weight | 420 g |
| Technical details | |
| Package width | 190 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package depth | 16 mm |
| Country of origin | China |
| Package weight | 420 g |
| Product colour | Black |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Country of origin | China |