Nobo Impression Pro Glass Magnetic Whiteboard 45" 100x56cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1905176
- EAN: 5028252501965
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £138.44 | ||
| Amazon | New | 7728 hours ago | £167.35 | |
| Amazon | New | £178.04 | ||
| Amazon | New | £138.56 | ||
| Amazon | New | 7728 hours ago | £138.30 | |
| Amazon | New | £173.95 | ||
| Amazon | New | £167.36 | ||
| Amazon | New | £190.89 | ||
| Amazon | New | £138.44 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | No |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Glass |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 993 x 559 mm |
| Product colour | White |
| Anti-scratch coating | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 670 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package depth | 1110 mm |
| Package weight | 11 kg |
| Technical details | |
| Package width | 670 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package depth | 1110 mm |
| Frame | No |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Glass |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 993 x 559 mm |
| Package weight | 11 kg |
| Product colour | White |
| Anti-scratch coating | Yes |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Marker included | Yes |
| Magnets included | Yes |