Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 8202 hours ago | £9.56 | |
| Amazon | New | 8202 hours ago | £8.90 | |
| Amazon | New | £8.23 | ||
| Amazon | New | £10.31 | ||
| Amazon | New | £13.72 | ||
| Amazon | New | £15.75 | ||
| Amazon | New | £15.46 | ||
| Amazon | New | £12.94 | ||
| Amazon | New | £8.31 | ||
| Amazon | New | £10.40 | ||
| Amazon | New | £14.55 | ||
| Amazon | New | £11.79 | ||
| Amazon | New | £8.23 | ||
| Amazon | New | £10.31 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Tip width | 3 mm |
| Tip type | Bullet tip |
| Writing colours | Black, Blue, Green, Red |
| Product colour | Assorted colours |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 20 g |
| Width | 179 mm |
| Depth | 165 mm |
| Height | 2 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Technical details | |
| Tip type | Bullet tip |
| Writing colours | Black, Blue, Green, Red |
| Colour | |
| Product colour | Assorted colours |
| Packaging data | |
| Weight | 20 g |