Nobo Essence Tripod Steel Magnetic Whiteboard Easel with Extended Display Arms (Retail Packed)
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902046
- EAN: 5028252176798
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Aluminium, Blue, Silver |
| Pen tray included | Yes |
| Country of origin | China |
| Surface material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package depth | 1160 mm |
| Weight | 11.5 kg |
| Package weight | 11.6 kg |
| Technical details | |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package depth | 1160 mm |
| Product colour | Aluminium, Blue, Silver |
| Pen tray included | Yes |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package depth | 1160 mm |
| Package weight | 11.6 kg |