Nobo 1915438 insert notice board Blue Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915438
- EAN: 5028252613439
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10811 hours ago | £193.85 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £215.41 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £174.54 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £206.08 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £219.95 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £188.90 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £214.33 | |
| Amazon | New | £268.05 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1805 mm |
| Height | 1194 mm |
| Depth | 14 mm |
| Weight | 8.2 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Blue |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |