Nobo 1915336 insert notice board Indoor Grey Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915336
- EAN: 5028252611589
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £278.83 | ||
| Amazon | New | £308.95 | ||
| Amazon | New | £242.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Key lock | Yes |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Door type | Sliding |
| Door material | Glass |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Door thickness | 4 mm |
| Orientation | Landscape |
| Surface colour | Grey |
| Surface material | Felt |
| Weight & dimensions | |
| Width | 925 mm |
| Height | 668 mm |
| Depth | 63 mm |
| Inner depth | 2 cm |
| Borders | 2.8 cm |
| Weight | 10 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Key lock | Yes |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Door type | Sliding |
| Door material | Glass |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Door thickness | 4 mm |
| Orientation | Landscape |
| Surface colour | Grey |
| Surface material | Felt |