Nobo 1915197 insert notice board Grey Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915197
- EAN: 5028252608695
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £73.76 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1201 mm |
| Height | 1201 mm |
| Depth | 14.5 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |