Neomounts FPMA-CRW5HM Ceiling cover - diam. 50 mm
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: FPMA-CRW5HM
- EAN: 8717371444785
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
FPM-CRW5HM, Ceiling Moun |
FPMA-CRW5HM | |||
|
CEILING COVER 50 MM WHITE FOR View on Xvantage |
CB16187 | |||
|
FPMA-CRW5HM - Mounting component (ceiling mount cover) - for LCD display - plastic - white View on InTouch |
2996774 | |||
|
FPMA-CRW5HM Ceiling cover - suitable for 50 mm - suitable for FPMA-C100WHITE - white |
FPMA-CRW5HM | |||
| Ingram Micro CS |
CEILING COVER 50 MM WHITE FOR |
CB16187 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £12.75 | ||
| Amazon | New | £6.54 |
Related Products
Description
The ceiling cover fits Neomounts flat screen mounts FPMA-C100 and FPMA-C100SILVER. The white cover has a diameter of 50 millimetres.
All installation material is included with the product.
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Adjustable width | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Compatibility | FPMA-C100, FPMA-C100SILVER |
| Product colour | White |
| Features | |
| Adjustable width | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Compatibility | FPMA-C100, FPMA-C100SILVER |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Technical details | |
| Adjustable width | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Compatibility | FPMA-C100, FPMA-C100SILVER |
| Product colour | White |
| Package weight | 0 g |
| Package depth | 0 mm |
| Package width | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Country of origin | Netherlands |
| Weight & dimensions | |
| Height | 5 mm |
| Diameter | 5 cm |
| Package weight | 0 g |
| Package depth | 0 mm |
| Package width | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package weight | 0 g |
| Package depth | 0 mm |
| Package width | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 500 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |