Lenovo GXH1Q27133 gaming controller accessory Charging stand
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GXH1Q27133
- EAN: 0195892103660
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Charging stand |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Certification | CB,CE,UKCA,FCC,CQC,PSE,RCM,VCCI,KC,KCC,cTUVus,CEC+DOE+NRcan BCS,UAE EQM ROHS |
| Cable length | 1 m |
| Package type | Box |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Power | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 2850 mAh |
| Battery capacity | 10.55 Wh |
| Power protection features | Short circuit, Under current, Under temperature |
| Packaging content | |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Warranty card | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 112 mm |
| Package depth | 212 mm |
| Package height | 23.5 mm |
| Package weight | 262 g |
| Package type | Box |
| Weight & dimensions | |
| Width | 128.5 mm |
| Depth | 94.7 mm |
| Height | 14.3 mm |
| Weight | 152.5 g |
| Package width | 112 mm |
| Package depth | 212 mm |
| Package height | 23.5 mm |
| Package weight | 262 g |
| Battery | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 2850 mAh |
| Battery capacity | 10.55 Wh |