Lenovo GX90M44574 USB graphics adapter 1920 x 1200 pixels Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX90M44574
- EAN: 0190793952119 4058154324554
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 8760 hours ago | £84.88 | |
| Amazon | New | £84.88 | ||
| Amazon | New | £100.63 |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Certification | FCC,ICES,CE,C-tick,CB,VCCI,Ukraine: Ukraine EMC DoC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 27 mm |
| Depth | 222 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 40 g |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |