Lenovo GX81Q72385 stylus pen 16.5 g Grey
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX81Q72385
- EAN: 0195892109785
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £28.00 | ||
| Amazon | New | £41.66 |
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC) |
| Width | 137.3 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Lenovo 300e Yoga Chromebook Gen 4 Lenovo 500e Yoga Chromebook Gen 4 Lenovo Chrome 2in1 14IRU10 Lenovo Chromebook Duet 11M889 Lenovo Chromebook Duet EDU G2 |
| Battery life | 12 month(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 64 g |
| Width | 137.3 mm |
| Weight | 16.5 g |
| Features | |
| Certification | FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC) |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Lenovo 300e Yoga Chromebook Gen 4 Lenovo 500e Yoga Chromebook Gen 4 Lenovo Chrome 2in1 14IRU10 Lenovo Chromebook Duet 11M889 Lenovo Chromebook Duet EDU G2 |
| Battery life | 12 month(s) |
| Device compatibility | Universal |
| Packaging data | |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 64 g |
| Package type | Box |
| Packaging content | |
| Batteries included | Yes |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |