Lenovo GX41D07809 laptop case 35.6 cm (14") Sleeve case Grey
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX41D07809
- EAN: 0195890324869
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
SELECT 14IN SLEEVE View on Webshop |
GX41D07809 | |||
|
Lpop Cse 35.6 Cm (14") |
GX41D07809 | |||
|
SELECT 14IN SLEEVE |
STD10225325 |
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Width | 368 mm |
| Weight | 259 g |
| Height | 28 mm |
| Depth | 250 mm |
| Features | |
| Product main colour | Grey |
| Case type | Sleeve case |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Number of compartments | 3 |
| Tablet compartment | Yes |
| Protection features | Impact resistant, Scratch resistant |
| Material | Polyester |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Gender | Unisex |
| Design | |
| Case type | Sleeve case |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Number of compartments | 3 |
| Tablet compartment | Yes |
| Protection features | Impact resistant, Scratch resistant |
| Material | Polyester |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Packaging content | |
| Packaging content | Sleeve,Warranty statement, Belly Band |
| Technical details | |
| Protection features | Impact resistant, Scratch resistant |
| Material | Polyester |
| Case type | Sleeve case |
| Gender | Unisex |