Lenovo GX40Z50942 laptop case 39.6 cm (15.6") Sleeve case Grey
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX40Z50942
- EAN: 0195042194227
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £35.00 | ||
| Amazon | New | £27.97 | ||
| Amazon | New | £22.69 | ||
| Amazon | New | £32.99 | ||
| Amazon | New | £43.55 |
Related Products
Description
Specifications
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Package width | 410 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 275 mm |
| Width | 400 mm |
| Weight | 288 g |
| Package weight | 390 g |
| Height | 275 mm |
| Depth | 30 mm |
| Features | |
| Product main colour | Grey |
| Case type | Sleeve case |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Brand compatibility | Universal |
| Design | |
| Case type | Sleeve case |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Brand compatibility | Universal |
| Technical details | |
| Material | Polyester |
| Case type | Sleeve case |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging data | |
| Package width | 410 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 275 mm |
| Package weight | 390 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |