Lenovo GX20N20867 power adapter/inverter Indoor Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX20N20867
- EAN: 0191376111466
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £34.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input current | 1.2 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | DC-to-AC |
| Product colour | Black |
| Certification | CB,UL,CSA, MEPS, DEN-AN, NOM, PSB, TUV, GS, CECP, SASO, CCC, C-UL, BSMI, CE, FCC, C-tick, BSMI |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input power | 45 W |
| Power | |
| Input current | 1.2 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | DC-to-AC |
| Certification | CB,UL,CSA, MEPS, DEN-AN, NOM, PSB, TUV, GS, CECP, SASO, CCC, C-UL, BSMI, CE, FCC, C-tick, BSMI |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Easy to install | Yes |
| Operational conditions | |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Certificates | |
| Certification | CB,UL,CSA, MEPS, DEN-AN, NOM, PSB, TUV, GS, CECP, SASO, CCC, C-UL, BSMI, CE, FCC, C-tick, BSMI |
| Packaging data | |
| Package weight | 431 g |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |