Lenovo Essential 39.6 cm (15.6") Backpack case Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X40E77329
- EAN: 0888440404707 4053162432710 45 ...2432710 4560421391744 0801940086235 0809186253497 0804893439929 0801200934429 0808111670453 0807031750573 5054533608115 0809385647912 4054828628393 0804066552967 5054629441084 5054484608110 8884404047074 0806293905608more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £51.89 | ||
| Amazon | New | £34.98 | ||
| Amazon | New | £40.83 | ||
| Amazon | New | £47.69 | ||
| Amazon | New | £42.29 | ||
| Amazon | New | £64.37 | ||
| Amazon | New | £58.16 | ||
| Amazon | New | £36.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Width | 317 mm |
| Weight | 505 g |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 380.6 x 270 x 36.6 mm |
| Height | 177 mm |
| Depth | 457 mm |
| Features | |
| Product main colour | Black |
| Case type | Backpack case |
| Quantity | 1 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Design | |
| Case type | Backpack case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Case type | Backpack case |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |