Lenovo 4Z11K07879 display privacy filter 60.5 cm (23.8") Monitor Frameless display privacy filter
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4Z11K07879
- EAN: 0085896607311 0195892063094
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
KEN 23.8IN W9 TIO 24 PRIVACY FILTER View on Webshop |
4Z11K07879 | |||
|
K60731Ww Disply Privcy |
4Z11K07879 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £155.82 | ||
| Amazon | New | £72.74 | ||
| Amazon | New | £120.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display filter features | Privacy |
| Maximum screen size | 60.5 cm (23.8") |
| Suitable for | Monitor |
| Design | |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Maximum screen size | 60.5 cm (23.8") |
| Suitable for | Monitor |
| Features | |
| Display filter features | Privacy |
| Limits viewing angle | 30° |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 60.5 cm (23.8") |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 0.44 mm |
| Package height | 6 mm |
| Package depth | 584 mm |
| Package width | 381 mm |
| Package weight | 522 g |
| Packaging data | |
| Package height | 6 mm |
| Package depth | 584 mm |
| Package width | 381 mm |
| Package weight | 522 g |