Lenovo 4Y91R67524 laptop accessory
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4Y91R67524
- EAN: 0195892119739
Offer details
Related Products
Description
Easily attaching via Pogo Pin and powerful magnets, the new Lenovo MagicBay HUD delivers always-on Lenovo AI Now assistance for optimal workflow—no toggling required.
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Width | 186.6 mm |
| Package width | 226 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 98 mm |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Height | 11.2 mm |
| Depth | 42.2 mm |
| Features | |
| Product colour | Grey |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Packaging data | |
| Package width | 226 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 98 mm |
| Package weight | 210 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 186.6 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 226 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 98 mm |
| Package weight | 210 g |
| Height | 11.2 mm |
| Depth | 42.2 mm |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Other features | |
| Package type | Box |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |