Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £66.36 | ||
| Amazon | New | £90.19 | ||
| Amazon | New | £43.25 |
Related Products
Description
Specifications
| Mouse | |
|---|---|
| Buttons type | Pressed buttons |
| Purpose | Office |
| Recommended usage | Universal |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 3 |
| Device interface | USB Type-A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Input device | |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Purpose | Office |
| Recommended usage | Universal |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 3 |
| Device interface | USB Type-A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Technical details | |
| Weight | 120 g |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 120 g |
| Other features | |
| Weight | 120 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |